.

.

New
Жените 925 sterling silver хривнија Етничка Благослов Хривнија отворен дизајн Солидна сребрен накит дама шарм хривнија најдобрите претстави

Жените 925 sterling silver хривнија Етничка Благослов Хривнија отворен дизајн Солидна сребрен накит дама шарм хривнија најдобрите

DEN 769.00
DEN 854.40

Стока
Достапно.


Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Dankadi
Број На Модел На:
Tb200425
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Свеж

Избор на клиенти