.

.

New
2015 година Нови 925 сребрен накит позлатен Мода Накит Извртени круг нараквици&алка,трговија на Големо накит SMTB148

2015 година Нови 925 сребрен накит позлатен Мода Накит Извртени круг нараквици&алка,трговија на Големо накит SMTB148

DEN 127.00
DEN 162.24

Стока
Достапно.

Димензии : Дијаметар : 6.5 см Ширина : 5mm Тежина : 30g

Детали

Пол:
Жените
Материјал:
Сребро.
Дијаметар:
За големината 7.5
Метали Тип:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
позлата:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
LKNSPCB148
Поставување Тип:
Канал поставување
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCB148
XOLDBICK:
DTLUEHDM
SVJXCSHA:
DBAXZFXV
Свеж

Избор на клиенти