.

.

New
2015 година Нови 925 сребрен накит позлатен Мода Накит Мали Веб нараквици&алка,трговија на Големо накит SMTB102

2015 година Нови 925 сребрен накит позлатен Мода Накит Мали Веб нараквици&алка,трговија на Големо накит SMTB102

DEN 117.00
DEN 149.76

Стока
Достапно.

Димензии : Дијаметар : 6.5 см Ширина : 1.2 см Тежина : 18g

Детали

Пол:
Жените
Материјал:
Сребро.
Дијаметар:
За големината 7.5
Метали Тип:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
позлата:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
LKNSPCB102
Поставување Тип:
Канал поставување
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCB102
CXFBKBRV:
CDJKZHZL
YICZFCDD:
OTEGLQDT
Свеж

Избор на клиенти