.

.

New
2017 18mm Snap Копчето Алка & Хривнија Шарм Алка Накит Одговара 18mm DIY Snap Копчиња Snap Накит SZ0178a

2017 18mm Snap Копчето Алка & Хривнија Шарм Алка Накит Одговара 18mm DIY Snap Копчиња Snap Накит SZ0178a

DEN 162.00
DEN 162.24

Стока
Достапно.


Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
2017 18mm Snap Копчето Алка & Хривнија Шарм Алка Накит Одговара 18mm DIY Snap Копчиња Snap Накит
Модел : SZ0178a
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас.
18 часа достапни на интернет.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Дијаметар:
прилагодлив
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
SZ0178a
Бренд Име:
ROYALBEIER
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
snap накит
Објектот:
закачам
Одговара:
18mm Предвремените на Копче(стакло и алуминиум)
Функција:
DIY Меѓусебно Закачам
Главниот Камен:
Како по snap копчиња
Шарм Нараквици Тип:
Традиционалните Шарм
Тежина:
25g
Материјал:
Бакар/Легура
За:
Snap Накит/Snap хривнија
MOQ:
1pc
Свеж

Избор на клиенти