.

.

New
Прекрасен Подарок Проширување Алка Жолто Злато Исполнет Децата Алка за Деца

Прекрасен Подарок Проширување Алка Жолто Злато Исполнет Децата Алка за Деца

DEN 571.00
DEN 713.28

Стока
Достапно.

Тоа не шушка надвор, дупка или бојата.Ние брод вашата предмети во рок од 3-4 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници. се Ангажирани во тешки рачна работа или земање на бања, се препорачува да се отстрани накит. кога не се носи, ве молиме запечатување накит, за зачувување по користејќи памук или ткиво за да го избришете влага и нечистотија.
Повратни информации :
Вашето задоволство е најважно во нашиот бизнис! Откако ќе ги задоволи вашите објектот, ве молиме оставете ни Позитивни Повратни информации и висок НСД резултат, што е многу важно за нас! Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме на прво пред да замине било Неутрален или Негативен Фидбек. Она што е исполнет злато
Злато Исполнет Накит е густа (за 25mil) солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полу-скапоцени метали од страна на напредни машински процес. другите земји обично трае околу 30-45 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јужна Америка, Африка, обично трае околу 35-55 дена да се вашата рака;
3 .
Превозот
1.се надевам дека ќе се разбере неконтролирано превозот време, ако не можете да примите објект во времето , ве молиме контактирајте со нас на прв и ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за што побрзо . Тоа е исклучително долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот.
Злато исполнет накит е поекономична алтернатива за цврсти златен накит! Но, ве молиме да се свесни за тоа не е солидна златен накит!
Она што е начин да се грижи за злато исполнет накит?
A.

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
50mm
Стил:
Тренди
Пол:
Девојки
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Никој
позлата:
Злато-боја
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B238
Пол:
бебе,деца,девојка,момче,деца
Occassion:
Забава,Роденден,Божиќ,подароци,фестивал
Големина:
50mm*3мм
Материјал:
злато исполнет бакар
Тип:
алка,нараквица,накит,подароци,додатоци
Попуст:
повеќе 3pcs,добиете 10% попуст
Пакет:
Подарок кутија
Место на Потекло:
Ји Ву, Кина (Копно)
Функција:
Висок Квалитет Ниска Цена Големи Залихи Бесплатен Превозот
Свеж

Избор на клиенти