.

.

New
Нови пристигне 20pcs/многу кафе опал мачка камен snap копчиња за 12mm snap накит ѓумбир snap pendant/хривнија

Нови пристигне 20pcs/многу кафе опал мачка камен snap копчиња за 12mm snap накит ѓумбир snap pendant/хривнија

DEN 245.00
DEN 268.80

Стока
Достапно.

Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.
Повратни информации :
1) Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации. Испорака :
1) Ние брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост Воздух Mail, E Пакет ; време на Испорака : *за 3-7 работни дена од DHL * за 5-15 работни дена од ЕМС * околу 10-20 работни дена од EPacket * за 15-45 работни дена од Кина Пост Воздух Mail
2) Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга;
3) сите увозни давачки на трошоци се на купувачот одговорност;
Политика На Враќање :
1) Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дневна на испорака;
2) Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката;
3)купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Ако сакате да се направи голема цел и други превозот услуга,ве молиме оставете порака за да ни прво,ние ќе ви ги понудиме најдобра цена за вас
.
За нас :
Ние сме оригиналниот производител на алуминиумски накит вклучувајќи Приврзоци & Шарм,Нараквици & Алки и така натаму, ние имаме многу години на искуство во оваа линија, Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, ние сме во состојба да се прифати наредби против costomer е примероци.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
12mm
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристал
позлата:
сребро позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
sb194
Бренд Име:
SANGUINE
Тип:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
12 mm
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти