.

.

New
Бесплатен Превозот Алекс хривнија Проширување со парична Казна нараквици Натпревар Фустан Шарм гроздобер стил прилагодливи подарок за жените

Бесплатен Превозот Алекс хривнија Проширување со парична Казна нараквици Натпревар Фустан Шарм гроздобер стил прилагодливи подарок

DEN 792.00

Стока
Достапно.


Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови
Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ПРАВО пред
ќе остави негативни/неутрален повратни информации. Нашата Корпорација Цели сервисот останува наша примарна приоритет.26 /пакет
czechic Монистра, рачно изработени монистра, стаклени монистра, мода монистра, трговија на големо и монистра, рачно изработени Монистра US$ 4.Вистински обвиненија ќе бидат додадени кога вашата нарачка обработуваат .Вашето богатство пристигнува на перница на воздухот. Извори и производство на нашите производи ни овозможува да се обезбеди високо конкурентни цени на нашите клиенти. Онлајн следење на пратката е предвидено за вашиот мир на умот.
Нетранспарентно Бои Семе мониста, #4 US$ 1. Повеќе детали информации само нас контакт на topbeads.69 /парче
Murano Стакло Приврзоци трговија на Големо, Earring поставува US$ 0.
Веб-сајтот информации
Во Topbeads.09 /пакет
Внатрешниот Цвет Lampwork Стаклено Шише Вино Затка,свадба фаворизира US$ 1.дон само што ќе се најдат на највисок квалитет на големо монистра, handcrafts и накит. Грижа за корисниците преку развој на кадарот, градење на тим и континуирана обука. Ние вредност и да ги поттикне предлози од сегашни и идни клиенти. Нашата грижа на клиентите како тим може да се обезбеди помош и насоки во изборот на постојните производи или дизајн како и производството на нови предмети.

Детали

Метална боја:
Злато, Сребро, Platina Позлатен, КС Злато
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Дијаметар:
65mm
позлата:
Platinum Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
0062
боја:
Злато/ Сребрена/ Бело злато/ KC позлатен злато
Големина:
65mm
Тежина:
4.2g
Свеж

Избор на клиенти