.

.

New
Нови пристигне 20pcs/многу светло виолетова опал мачка камен snap копчиња за 12mm snap накит ѓумбир snap pendant/хривнија

Нови пристигне 20pcs/многу светло виолетова опал мачка камен snap копчиња за 12mm snap накит ѓумбир snap pendant/хривнија

DEN 245.00
DEN 268.80

Стока
Достапно.

Тоа е најдобар охрабрување за нас;
2) ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот,ќе ви помогне да го решите проблемот.
За нас :
Ние сме оригиналниот производител на алуминиумски накит вклучувајќи Приврзоци & Шарм,Нараквици & Алки и така натаму, ние имаме многу години на искуство во оваа линија, Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, ние сме во состојба да се прифати наредби против costomer е примероци.)
Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T/T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.
Ако сакате да се направи голема цел и други превозот услуга,ве молиме оставете порака за да ни прво,ние ќе ви ги понудиме најдобра цена за вас
.
Повратни информации :
1) Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
зошто толку евтини тука???
1)Ние само се продаваат по фабричка цена!
2)Можеме да испратите дното превозот цена!!
3)Ние се надеваме воспостави долго бизнис соработка со вас!!!
4)Ние имаме висок квалитет на стока, брза испорака и добри услуги!!!!! Нови пристигне 20pcs/многу светло виолетова опал мачка камен snap копчиња за 12mm snap накит ѓумбир snap pendant/хривнија
1) Тип : snap копчиња
2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
12mm
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристал
позлата:
сребро позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
sb192
Бренд Име:
SANGUINE
Тип:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
12 mm
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти