.

.

New
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Злато-боја Нерѓосувачки Челик Ткаенината Бар Хривнија за Жени Биде Храбар Најдобри Пријатели Carpe Diem Сакам да Месечината

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Злато-боја Нерѓосувачки Челик Ткаенината Бар Хривнија за Жени Биде Храбар Најдобри Пријатели Carpe Diem Сакам

DEN 134.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.


Детали

Главниот Камен Боја:
Розова, Сребро, Злато
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
МАНЖЕТНАТА БАР ХРИВНИЈА
Стил:
Канцеларија/кариера
Повод:
свадба закачам
Пол:
мажите хривнија
експрес:
Бесплатен Превозот Од $5
Is_customized:
Personalized Name Bangle
Стил:
гроздобер хривнија
MOQ:
Dropshipping Жените Алки
Дијаметар:
6.5 см
боја:
Злато боја Хривнија
синџир материјал:
Нерѓосувачки Челик
Жените Закачам:
тренди закачам
Свеж

Избор на клиенти