.

.

New
Високо Квалитетни Зелени Малајски Jadee Алки Убава Тркалезни Бар Нараквици Алки Прилично Жените Камен Накит

Високо Квалитетни Зелени Малајски Jadee Алки Убава Тркалезни Бар Нараквици Алки Прилично Жените Камен Накит

DEN 842.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.


Превозот :
1.Сите Големи Кредитни Картички се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ
Кредитна Картичка, Money bookers, Visa & Master Card, Банкарски Трансфер, и така натаму. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4.Welcom на Мојата Продавница
Име : Високо Квалитетни Зелени Малајски Jade Нараквици Beatutiful Тркалезни Бар Кристал Хривнија Алка Прилично Жените Jade Накит.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2.
Големина на(Приближно) : Внатрешен Дијаметар околу 56mm-62mm; Ширина за 11mm ; Дебелината за 10мм ( 1mm=0. Не заради проблеми со квалитетот на примените, ве молиме да Плаќаат за превозот на трошоците
3.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере.
Материјал : Зелена Малајски Jade
Услови : 100% Нови.039 Инчи)
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред.Ние зависи од вашето задоволство да успее, па повратни информации е од исклучително значење
за нас, ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Детали

Метална боја:
Дијаметар 56mm, со Дијаметар од 58mm, со Дијаметар од 60mm, со Дијаметар од 62mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Камен
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
MNSZ-017
Дијаметар:
56mm-64mm
Свеж

Избор на клиенти