.

.

New
ТОПЛА трговија на Големо Најновите Adjustalbe Гроздобер Слон Алка најдобар подарок за девојки

ТОПЛА трговија на Големо Најновите Adjustalbe Гроздобер Слон Алка најдобар подарок за девојки

DEN 933.00
DEN 1332.96

Стока
Достапно.


""" "" Нашите производи се со бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail и e Packet
Од Кина пост воздух mail до сите светот и Преку e Packet во САД за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат. за вашата пратка,ви благодариме!
3 : Кога сте ја одбрале од Кина Пост или e Packet, ние секогаш да ви обезбеди бесплатен превозот,ви благодариме повторно!
4 : За производи времето на испорака, не треба да чекаат за 14 дена некаде,обично во парк,ќе се прават максимални напори за да гарантира за квалитетот и квантитетот да го завршите вашето купување,благодарение толку многу!
Карактеристики :
Нов и висок квалитет. Ако ви треба добра итно, ве молиме, изберете ја DHL, или ЕМС превозот метод и плати дополнителни товар (5-9 дена да се постигне).2 кг Пакет Големина : 20cm x 20cm x 20cm (7.
"""""Нашите производи да се обезбеди вашето задоволство
Ние ги поддржуваме сите понуди 100% задоволство гаранција, ако имате било какви не се задоволни може да се е-мејл со нас, или изберете наплата, ние ќе ве контактираме immediatel y
""""" Нашата плаќање и испорака
Ние ќе го испратите производот систем откако ќе ја потврдите вашата исплата во рок од 3-5 дена
Посредувањето е најдобро плаќање начин, ние обезбеди бесплатна испорака услуга, преку Кина пост воздух пошта обично трае околу 15 до 35 работни денови за испорака, исто така, може да се користи на други, можете да контактирате со нас
Ако сеуште не сте го доби очекуваниот период на време, пред било неутрален/негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди помош
"""""Контакт со повратни информации
Ако имате било какви прашања или да побара ви треба мојата помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на интернет или оставете порака на нас, ние ќе биде многу среќен да се обезбеди поддршка, со најбрзо време да ви одговори
Вашето задоволство е наша најголема удобност, ние ќе заврши на нарачката на купувачите позитивни повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка
Ако ние не можеме да дозволиме да се чувствуваат задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални или резултат препишување е 1 или 2, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите потреби, да те направи среќен шопинг искуство
Пакување Детали
Единица Тип : многу (12 парчиња/многу) Пакет Тежина : 0.

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато во Боја, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Главниот Камен Боја:
Црна
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Животните
Дијаметар:
18.4 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Класичен
позлата:
сребро позлатен
is_customized:
Yes
Функција:
Среќен
Свеж

Избор на клиенти