.

.

New
Две Боја 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит Нараквици Накит за жените

Две Боја 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит Нараквици Накит за жените

DEN 224.00
DEN 235.68

Стока
Достапно.


MOQ 1pcs Големина 5.9 cm*4.4 cm,Жица дебелина : 3мм Тежина 30g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-15days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Класичен
Бренд Име:
VQYSKO
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SZ10126
Производи име:
нерѓосувачки челик закачам
Внатрешен Дијаметар:
5.9 cm*4.4 cm
Тежина:
30g
боја:
Злато и Сребро.
Пакување:
1pcs во oppbag
Дебелина:
8мм
Дијаметар:
6.5 см
Свеж

Избор на клиенти