.

.

New
година Нови 20 парчиња/многу мешавина боја случаен стакло те сакам snap копчиња за нараквица/pendant за 18mm snap копчиња накит

година Нови 20 парчиња/многу мешавина боја случаен стакло те сакам snap копчиња за нараквица/pendant за 18mm snap копчиња

DEN 287.52

Стока
Достапно.

Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.)
Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T/T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Тоа е најдобар охрабрување за нас;
2) ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот,ќе ви помогне да го решите проблемот.
За нас :
Ние сме оригиналниот производител на алуминиумски накит вклучувајќи Приврзоци & Шарм,Нараквици & Алки и така натаму, ние имаме многу години на искуство во оваа линија, Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, ние сме во состојба да се прифати наредби против costomer е примероци.
зошто толку евтини тука???
1)Ние само се продаваат по фабричка цена!
2)Можеме да испратите дното превозот цена!!
3)Ние се надеваме воспостави долго бизнис соработка со вас!!!
4)Ние имаме висок квалитет на стока, брза испорака и добри услуги!!!!! 2016 година Нови 20 парчиња/многу мешавина боја случаен стакло те сакам snap копчиња за нараквица/pendant за 18mm snap копчиња накит
1) Тип : snap копчиња
2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
18mm
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Кристал
позлата:
сребро позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
sb106
Бренд Име:
SANGUINE
Тип:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18 mm
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти