.

.

New
MJB5015 Сјајна Нерѓосувачки Челик Погребот Urn Спомен Хривнија Cremation Алка Водоотпорен Накит Пепел Keepsake

MJB5015 Сјајна Нерѓосувачки Челик Погребот Urn Спомен Хривнија Cremation Алка Водоотпорен Накит Пепел Keepsake

DEN 361.00
DEN 425.28

Стока
Достапно.


Детали

Дијаметар:
55мм, 60mm, 65mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MJB5004
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Накит Тип:
Cremation Пепел Urn Хривнија
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
About 5g
Продажбата на начин:
фабрика директни
Накит Главен Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
ОЕМ И ODM:
Ласерски И Engrave Како Ќе Барање
Is_Customized:
Yes
позлата:
Челик Боја, Црна, Златна, Се Зголеми Златни, Пиштол Боја
Место на Orgin:
Dongguan Кина(Копно)
Свеж

Избор на клиенти