.

.

New
парична казна сребро позлатен Алка 925-sterling-сребрен накит кристал пеперутка нараквици алки за жени мажи SK109

парична казна сребро позлатен Алка 925-sterling-сребрен накит кристал пеперутка нараквици алки за жени мажи SK109

DEN 166.00
DEN 174.24

Стока
Достапно.

Димензии : Дијаметар : 7cm Ширина : 3.6 cm Тежина : 31g

Детали

Пол:
Жените
Материјал:
Сребро.
Дијаметар:
За големината 7.5
Метали Тип:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
позлата:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
LKNSPCB109
Поставување Тип:
Канал поставување
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Метал Печат:
925
Пол:
Жените Децата mens
Повод:
Ангажирање Подарок Партија Свадба
кодот:
LKNSPCB109
ETJEZKJM:
ZEZLYKYJ
WMQHMLMP:
CDPNTQGF
Свеж

Избор на клиенти