.

.

New
26pcs/многу Мешавина боја A-Z Азбука Snap Копчиња одговара 18mm Ѓумбир Копчето Snap Хривнија&Алки Писма DIY Snap Накит Шарм

26pcs/многу Мешавина боја A-Z Азбука Snap Копчиња одговара 18mm Ѓумбир Копчето Snap Хривнија&Алки Писма DIY Snap Накит Шарм

DEN 476.00
DEN 523.20

Стока
Достапно.

26pcs/многу Мешавина боја A-Z Азбука Snap Копчиња одговара 18mm Ѓумбир Копчето Snap Хривнија&Алки Писма DIY Snap Накит Шарм
1) Тип : брзо копче Шарм 2) MOQ : 26 компјутери (ПО КОМПЈУТЕРИ ПО БУКВА) 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BS02
Материјал:
Метал
позлата:
сребро позлатен
Дијаметар:
18 мм
Компатибилност:
Други
Тип:
Snap Копчето Шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура
Големина:
Fit 18 mm
Свеж

Избор на клиенти