.

.

New
8мм златна боја сребрена двоен ред кристал 316L не ' Рѓосувачки Челик накит за жените

8мм златна боја сребрена двоен ред кристал 316L не ' Рѓосувачки Челик накит за жените

DEN 216.00
DEN 254.40

Стока
Достапно.

Ако навистина не го сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад до мене во рок од 7 дена, но стоката мора да се добри, не се користат и не се човек-направени штети, и ќе треба да ги сноси сите превозот цена . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.
Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивна повратна информација,ви благодариме!!!Ние сме подобрување на нашите производи и услуги од ден на ден. Ова се нашите цели .
ИЗВЕСТУВАЊЕ : /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија, без следење на број. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа.тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!
1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број)
2,Ред
3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.
Дијаметар : 6. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Политика На Враќање :
Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа.Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата .
Вашето задоволство,нашите извршување!!
.6 m
Производи :
Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !
Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .

Детали

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Светло Жолта Боја На Злато
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
Monla
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B188
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Дијаметар:
6.6 cm
Стил:
Канцеларија/кариера
Компатибилност:
Никој
Свеж

Избор на клиенти