.

.

New
Ретро моден накит изработен Орел полирање челик, титаниум хривнија панк стил мажи жени нараквици & алки накит

Ретро моден накит изработен Орел полирање челик, титаниум хривнија панк стил мажи жени нараквици & алки накит

DEN 729.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
6 cm
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
позлата:
Злато-боја
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Нараквици & Алки
Текстурата на материјалот:
Титаниум
Технологија на обработка:
Полирање
Производство Број:
SZ028
Тип:
хривнија
моделирање:
Animal / Хороскопски Знак
Пакување:
Независно од пакување
печати лого:
Пресечените алки
Обработка на прилагодување:
Панк Стилот
НЕМА.:
Нараквици & Алки
Материјал:
титаниум челик
Свеж

Избор на клиенти