.

.

New
Bonsny Акрилик Секси Мерилин Монро Љубовта Широк Хривнија Накит, Модни Накит За Жените 2017 Нова Пролет Лето Додатоци

Bonsny Акрилик Секси Мерилин Монро Љубовта Широк Хривнија Накит, Модни Накит За Жените 2017 Нова Пролет Лето Додатоци

DEN 144.00
DEN 334.08

Стока
Достапно.


Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
позлата:
Platinum Позлатен
Бренд Име:
bonsny
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
AB256
Компатибилност:
Никој
Дијаметар:
7cm
боја:
multicolor
Повод:
Годишнината / Партија / Датира / Подарок
Тежина:
19.4g
Пад на превозот:
Пад на превозот
Свеж

Избор на клиенти