.

.

New
Bonsny Широк Corgi Куче Љубов Хривнија Накит Мода Акрилик На Животните Накит За Жените 2017 Нова Пролет Лето Додатоци Подароци

Bonsny Широк Corgi Куче Љубов Хривнија Накит Мода Акрилик На Животните Накит За Жените 2017 Нова Пролет Лето Додатоци Подароци

DEN 170.00
DEN 334.08

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
позлата:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
AB253
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој
Дијаметар:
7cm
боја:
multicolor
Повод:
Годишнината / Партија / Датира / Подарок
Тежина:
23.1g
Пад на превозот:
Пад на превозот
Свеж

Избор на клиенти