.

.

New
Bonsny Акрилик Секси Мерилин Монро Љубовта Широк Хривнија Накит, Модни Накит За Жените 2017 Нова Пролет Лето Додатоци

Bonsny Акрилик Секси Мерилин Монро Љубовта Широк Хривнија Накит, Модни Накит За Жените 2017 Нова Пролет Лето Додатоци

DEN 170.00
DEN 334.08

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
позлата:
Platinum Позлатен
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
AB256
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој
Дијаметар:
7cm
боја:
multicolor
Повод:
Годишнината / Партија / Датира / Подарок
Тежина:
19.4g
Пад на превозот:
Пад на превозот
Свеж

Избор на клиенти