.

.

New
20pcs/многу Прилично високи потпетици Snap Копчиња Шарм 18mm Печатење на Стакло Копчиња Одговара DIY Snap Нараквици&Алка жена Накит

20pcs/многу Прилично високи потпетици Snap Копчиња Шарм 18mm Печатење на Стакло Копчиња Одговара DIY Snap Нараквици&Алка жена

DEN 245.00
DEN 326.40

Стока
Достапно.


20pcs/многу Прилично високи потпетици Snap Копчиња Шарм 18mm Печатење на Стакло Копчиња Одговара DIY Snap Нараквици&Алка жена Накит
1 : Стаклени прилепува копчиња метална рамка , обезбедување на квалитет .
2 : спецификација на Производот : 18 мм во diam
3 : Производ материјал : стакло
4 : Производ тежина : 3 g
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
002
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Свеж

Избор на клиенти