.

.

New
Wando 24kGold Алка за Жените Злато Дубаи Невеста, Свадба Етиопската Хривнија Африка Алка Арапскиот Накит Злато Шарм Хривнија wb81-4

Wando 24kGold Алка за Жените Злато Дубаи Невеста, Свадба Етиопската Хривнија Африка Алка Арапскиот Накит Злато Шарм Хривнија

DEN 449.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
INF ORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO [marca] WANDO 24k Злато Жените Злато голема Дубаи Невеста, Свадба Етиопската Хривнија Африка Алка Арапскиот Накит Злато Charmgirls Индија подароци
[Piedra директорот] Вистински 18 K злато позлата [Боја] Златна боја
CARACTERÍSTICA :
Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечко
мора да се има квалитет
Фотографијата беше не постапува во реално време
Напомена : Материјал : 24k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа. Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање, Подароци, Партија
Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL/Федекс/UPS/ Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок. ( Различни земји ќе се произведуваат различни вредност обичај данок,обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се според вашето барање да се справи со стока ПОБРЗО ) Проценето Време на Пристигнување Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Детали

Метална боја:
4pcs
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Функција:
Повик За Потсетникот
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
wando
позлата:
Злато-боја
Број На Модел На:
wb81-84
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Функција:
красат
Свеж

Избор на клиенти