.

.

New
2017 Розово Злато Глеѓ Срцето Ткаенината Нараквици Алки За Жени, Девојки Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Женски Пол Закачам

2017 Розово Злато Глеѓ Срцето Ткаенината Нараквици Алки За Жени, Девојки Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Женски Пол

DEN 382.00
DEN 459.84

Стока
Достапно.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Розово Злато Глеѓ Срцето Ткаенината Нараквици Алки За Жени, Девојки Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Прилагодливи Женски Пол Закачам
Пакување Детали Единица Тип : многу (10 парчиња/многу) Пакет Тежина : 0.070 kg (0.15 lb.)

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Melone Накит
Број На Модел На:
SSB1167
позлата:
Роуз Златна Боја
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Пресечените алки
Алки тип:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Алки Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
внатрешниот кол:
56.6 MM
Дебелина:
3мм
боја:
Роуз Злато
Употреба:
DIY алки
Дијаметар:
62mm
Срцето Големина:
10.6 mm 9mm
Свеж

Избор на клиенти