.

.

New
Трговија на големо 62mm Прилагодливи Сет од не ' Рѓосувачки Челик Нараквици Алки Ткаенината Хривнија Сребрена Боја Проширување на Зглобот Накит За Жените

Трговија на големо 62mm Прилагодливи Сет од не ' Рѓосувачки Челик Нараквици Алки Ткаенината Хривнија Сребрена Боја Проширување

DEN 726.00
DEN 772.32

Стока
Достапно.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Трговија на големо 62mm Прилагодливи Сет од не ' Рѓосувачки Челик Нараквици Алки Ткаенината Хривнија Сребрена Боја Проширување на Зглобот Накит За Жените
Пакување Детали Единица Тип : многу (10 парчиња/многу) Пакет Тежина : 0.070 kg (0.15 lb.)

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Melone Накит
позлата:
Роуз Златна Боја
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SSB1166
Тип На Објект:
Пресечените алки
Алки тип:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Алки Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
квалитет:
AAAA+
Обликот:
Круг
боја:
Роуз Злато
Употреба:
DIY алки
Дијаметар:
62mm
Функција:
Никој
Свеж

Избор на клиенти