.

.

New
Врвен Квалитет На Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Жица Алка Шарм Нараквици Алки За Жени Мажи Божиќ Годишнината Љубов Подароци

Врвен Квалитет На Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Жица Алка Шарм Нараквици Алки За Жени Мажи Божиќ Годишнината Љубов Подароци

DEN 225.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Врвен Квалитет На Сет Од Не ' Рѓосувачки Челик Жица Алка Шарм Нараквици Алки За Жени Мажи Божиќ Годишнината Љубов Подароци

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Melone Накит
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
позлата:
Platinum Позлатен
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
DB1102
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
diy закачам
Стил:
Тренди
Материјал:
Железо + алуминиумски +нерѓосувачки челик
Нараквици Тип:
Dangle Шарм Закачам
боја:
Сребро.
Употреба:
DIY Алка За Деца
Дијаметар:
65mm
Dangle Тип:
Божиќ
Свеж

Избор на клиенти