.

.

New
12pcs/многу 2017 Новиот златен бел К црна 60mm Multilayer Ткаенината Пријателство бакар Алка Хривнија за жени најдобар подарок за божиќ

12pcs/многу 2017 Новиот златен бел К црна 60mm Multilayer Ткаенината Пријателство бакар Алка Хривнија за жени најдобар подарок

DEN 912.00

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Слика може да се појави поголем на вашиот екран.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. се надеваме дека ќе може да се прифати. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www.

Детали

Метална боја:
злато, црна, бела К, МЕША
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
lx-325
Обликотшема:
Круг
позлата:
Сино Бела Цинк Позлатен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Дијаметар:
60mm
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти