.

.

New
choucong Hyperbole Голема хривнија 5A кубни циркони Камен Бело Злато Исполнет Ангажман алка за жените свадба accessaries

choucong Hyperbole Голема хривнија 5A кубни циркони Камен Бело Злато Исполнет Ангажман алка за жените свадба accessaries

DEN 1224.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

com Aramex 5-10 дена www.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.cn DHL 3-10 дена www.
Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.
Повод и Подароци
.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.net/en/ EMS 5-15 дена www. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на Choucong, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1.net/en/ e Packet 7-20 дена www. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
B17
позлата:
Platinum Позлатен
Стил:
Hyperbole
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Бело Злато исполнет
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
закачам големина:
6.5 см*4.7 cm
Повод:
ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Камен големина:
4mm*2mm
Свеж

Избор на клиенти