.

.

New
choucong бесконечност, Отворајќи поставување хривнија 5A кубни циркони Бело Злато Исполнет Ангажман алка за жените свадба accessaries

choucong бесконечност, Отворајќи поставување хривнија 5A кубни циркони Бело Злато Исполнет Ангажман алка за жените свадба accessaries

DEN 710.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.

Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.
Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1.
Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.com Aramex 5-10 дена www. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $200, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Повод и Подароци
.
Превозот и Испорака
Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Б14
Компатибилност:
Сите Компатибилен
позлата:
Platinum Позлатен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Канцеларија/кариера
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
закачам големина:
6.5 см*4.7 cm
Повод:
ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Камен големина:
1.5 mm*1.5 mm
Свеж

Избор на клиенти