.

.

New
Бесплатен Превозот Мода Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Тон Жица Twisty Синџир Mens Женска Нараквица Алка Кул Подарок Не Исчезнат

Бесплатен Превозот Мода Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Тон Жица Twisty Синџир Mens Женска Нараквица Алка Кул Подарок

DEN 345.00
DEN 383.04

Стока
Достапно.

5 mm Злато&Црна Нерѓосувачки Челик Силни Мажи Ѓердан&Хривнија US$ 25.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 164g Мода за Мажи злато Нерѓосувачки Челик 8.99 /парче
8.99 /парче
Трговија на големо / мало мода накит поставите 316 L не ' рѓосувачки челик синџир ѓердан&хривнија накит бесплатен превозот US$ 19.99 /set
61cm*23cm Супер Тешки Мажите Сребро Нерѓосувачки Челик О Синџир Нараквици&Ѓердан Накит Поставите US$ 23.
Epacket
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.8 MM 60cm*22cm 1 Сет од Нерѓосувачки Челик Мажите Византискиот Линк Ѓердан&Хривнија Поставите US$ 19.мажите Накит Поставите US$ 10.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.99 /set
Сребро & 18 K Злато Позлатен Монистра од не ' Рѓосувачки Челик 4mm Крстот Rosary Синџир Ѓердан & Хривнија Накит Поставите US$ 16. Ви благодариме!
2014 Нова Мода 8.66" 20mm Топла Продажба! Моден Тешки Силни Мажи Спречување на Синџир 18 K Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Хривнија Алка, со Висок Квалитет US$ 30.

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
60mm
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Никој
позлата:
Злато-боја
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Никој
Тип На Објект:
закачам
Обликот:
исто како на слика
Големина:
View The Picture
боја:
исто како на слика
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Стил:
Мода,Тренд,Класика
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Свеж

Избор на клиенти