.

.

New
YUNRUO година Топла Продаде Класичен Среќен Мајмун Алка 316 L Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Роденденски Подарок Жена Накит Бесплатен Превозот

YUNRUO година Топла Продаде Класичен Среќен Мајмун Алка 316 L Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Роденденски Подарок Жена

DEN 336.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


БРЕНД : Засекогаш Љубов Мода Накит
МАТЕРИЈАЛ : Т itanium S teel
ПОЗЛАТА : 18 K Вистински Злато & Платина Позлатен
ГЛАВНИОТ КАМЕН : Кубни Циркони ЕКОЛОШКИ СТАНДАРДИ : Европа & Никел, Олово, Кадмиум слободни
Материјалот е титаниум челик
Никогаш нема да избледи и анти алергија

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Роуз Златна Боја
Број На Модел На:
MZ062
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
ЈУН RUO
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Дијаметар:
6cm
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Титаниум
Тежина:
20g
Материјал:
титаниум челик
Свеж

Избор на клиенти