.

.

New
50pcs/многу 60mm 65mm 1.5 mm Дебелина од Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Ткаенината Хривнија Проширување на Зглобот Алка Хривнија трговија на Големо

50pcs/многу 60mm 65mm 1.5 mm Дебелина од Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Ткаенината Хривнија Проширување на Зглобот Алка

DEN 1795.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.


Производот Се Покаже
Ве молиме Имајте во предвид : Сите големини имаат 2mm-5мм отстапување.

Детали

Метална боја:
60mm, 65mm, 55мм
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
БЛАГОДАТТА МОМЕНТИ
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
позлата:
Титаниум Позлатен
Обликотшема:
Пердув
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
не ' рѓосувачки челик накит
Материјал:
100% од не ' рѓосувачки челик
Тип На Производ:
нерѓосувачки челик закачам
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Зглоб Хривнија
Име на производ:
Дебелина од 1,5 mm Жените Закачам
Цел:
Роденденски Подарок / Вљубените Подароци / Годишнината Подарок
закачам хривнија:
Проширување Со Манжетната Хривнија
MOQ:
50pcs во многу
Погоден Толпата:
Женски (жени зглоб алка)
Фестивал:
Промоција Накит
Пакување :
OPP кеси внатре & Поли меур mailer надвор
Свеж

Избор на клиенти