.

.

New
Внатрешен Дијаметар 61mm Вистински Природни Зелени Malachite Chrysocolla Камења, Камен Круг Шарм Кристал Накит За Жените

Внатрешен Дијаметар 61mm Вистински Природни Зелени Malachite Chrysocolla Камења, Камен Круг Шарм Кристал Накит За Жените

DEN 18000.00

Стока
Достапно.

Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.
Внатрешен Дијаметар 61mm Вистински Природни Зелени Malachite Chrysocolla Камења, Камен Круг Шарм Кристал Накит За Жените
Вистински Слики :
Ставка Детали KQG0001 :
Pls љубезно дозволете дека не е за 0. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Боја Како слика Жените Алки Мушка Димензија 20x9 mm Тежина 76.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.

Детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
KQG0001Women Bangels
Бренд Име:
LIZIFANG
Дијаметар:
61MM
Пол:
Жените
Метали Тип:
Malachite Chrysocolla Камен
Објектот нема:
KQG0001 Жените Алки
боја:
Како Што Е Прикажано Алка Хривнија
Точка име :
Шарм Алки Жени
Мушка големина:
20x9mm Закачам
Материјал:
Природни Malachite Chrysocolla Камен
Количина:
1 Парче Само
Тежина:
76.7Grams
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Внатре Дијаметар(mm):
60mm Мода Шарм Алки
Свеж

Избор на клиенти