.

.

New
бесплатен превозот 150W BOSI проблеми капка работа светлина автомобил поправка светлина

бесплатен превозот 150W BOSI проблеми капка работа светлина автомобил поправка светлина

DEN 1262.40

Стока
Достапно.

ако сакате да се добие парцела итно да ,можете да изберете изразат со нивните превозот цена . Повратни информации
ние сме вид и искрен али продавачот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние брод предмети во рамките 4days по добивањето на плаќање.
ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку дена на пат. Нормално, вашиот парцела ќе пристигне непречено. и ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
Ако сте среќни со набавките тука, позитиви ќе биде прифатена. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт. Начин на плаќање
Ние прифаќаме Методи за Плаќање на Ali Express преку alipay како што е подолу :
4. ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно решение.
Работни Светлина
1 . Тогаш време на испорака ќе се намали до околу 5-10 работни дена. Ви благодариме. Нови Превозот и ракувањето Ние брод на земји избрани.

Детали

сертификација:
ISO9000
Напон:
220-250v
Употреба:
Работа
моќност:
150-200w
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти