.

.

New
RuiZe ТОПЛА Продажба кожа патување списанието астрономски патници лаптоп A5 A6 A7 празни страници kraft хартија забелешка книга дневник, со случај

RuiZe ТОПЛА Продажба кожа патување списанието астрономски патници лаптоп A5 A6 A7 празни страници kraft хартија забелешка книга

DEN 319.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.

99 / парче НАС 3.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме проверете ги вашите податоци по вашата исплата,; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.89 / парче НАС 10.Ви благодариме за сите
4.
опис : 7 боја се избере може да се choosed : 1. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. небото сино 5. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.99 / парче
Превозот
1. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Нормално, тоа трае 15-60 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Детали

боја:
темно црвена, темно зелена, Сина, кафе, Кафеава, Небото Сино
Големина:
A7, A5, A6
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Бренд Име:
RuiZe
Внатрешните Страници:
80 Листови
Употреба:
Патување Весник
Број На Модел На:
лаптоп
Со Заклучување:
No
Стил:
Гроздобер
Тип:
Составот Книга
Маска Материјал:
Faux Кожа
Употреба:
подарок
Стил:
Печатени
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
квалитет:
Висок
боја:
кафе . браун . темно сина . небото сино . зелена . пинк .темно црвено
Големина:
А5 . A6 . О7
Име на производ:
Астрономски патување лаптоп
дизајн:
6 прстен врзивно
лаптоп хартија:
празно kraft хартија
одговараат за луѓето:
млад . студентот .
објектот стил:
патник е лаптоп
Примена:
канцелариски материјали и училишни материјали
најдобар подарок :
Yes
Свеж

Избор на клиенти