.

.

New
Мини Преносни Кампување Светилки 3W Водоотпорен Шатори светилка за Отворен Пешачење Ноќ Виси светилка USB Полнење

Мини Преносни Кампување Светилки 3W Водоотпорен Шатори светилка за Отворен Пешачење Ноќ Виси светилка USB Полнење

DEN 456.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Мини Преносни Кампување Светилки 3 W LED Кампување Фенер Водоотпорен Шатори светилка за Отворен Пешачење Ноќ Виси светилка USB Полнење
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Изградена во 1800m Ah Литиум Батерија.
Магнетни, може да адсорпција во ѕидовите на железо .
Лесен, компактен и издржливи.
Опремен со флексибилни рачка, лесно да се откажам или ги носите.
Погоден за кампување, риболов ,пешачењето и така натаму.
Спецификација :
Материјал : ABS Пластика
Димензии : Должина 50mm x 69mm дијаметар
Рамки боја : Златна
Светла боја : бела
Боја temp : 4500 K
Lumens : 300 LM
LED Моќ : 3 W
Осветлување : 6 часа
Капацитет : 1800m Ah
Влез : DC 5 V - 1 A Max
Излез : DC 5 V - 1 A Max
Батерија : 1800m Ah литиум батерија (built-in)
Префрлете го режимот : Висок /Низок /Strobe
Полнење на владата : USB Полнењето
Пакет се вклучени :
1x Батерија LED Кампување Светлина
1 x USB Кабел

Детали

Wattage:
3W
Тип На Објект:
Преносни Фенери
Извор На Енергија:
Батерија
Гаранција:
1 години
Е Батерии Се Потребни:
No
Тело Материјал:
ABS
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Период (h):
6
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Карактеристики:
кампување пешачење светлина
Број На Модел На:
мини преносни кампување светлина
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Употреба:
НОЌНО ОСВЕТЛУВАЊЕ
Бренд Име:
WONKIN
Свеж

Избор на клиенти