.

.

New
IWISTAO Пренослива Безжична Bluetooth Звучници 2x3W Bluetooth 4.1+EDR Steoro Вечера Бас ООП BC8 Чип Вграден во Батеријата Висок Квалитет

IWISTAO Пренослива Безжична Bluetooth Звучници 2x3W Bluetooth 4.1+EDR Steoro Вечера Бас ООП BC8 Чип Вграден во Батеријата Висок

DEN 1099.20

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено во рок од 3~5 работни дена по извршената уплата верификација. Јачина на бучава сооднос : 84d B
9. Посебни Правци : руските Специјални Пат, се Проценува Време на Испорака : 30~ 40days;
Австралиската Посебен Пат, се Проценува Време на Испорака : 10~ 15days;
Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани со обвиненија, сите не се вклучени во превозот. Димензии : 220*72*45mm
14. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Тоа е лесно?и вие само треба да го направи тоа еднаш.
Игра во текот на вашиот ден
На литиум-јонска батерија држи музика случува силна за најмногу до осум часа, дури и додека сте текст, е-пошта или сурфање на интернет.1 плус EDR спецификација и компатибилен Bluetooth верзија 2. Боја : Црна
16. Лесен контроли - јачина на звук горе/долу копчиња за репродукција/пауза копче и on/off прекинувач
2. Нејзината единствена возачот конфигурација овозможува на мали, лесни говорникот да се репродуцираат како длабоки, полн звук. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Производ Фото
1. Фреквентен опсег : 80 Hz~20 KHz
8. Ако излезот е во близина, само користење на вклучен адаптер или USB порт од лаптоп?тоа ќе полнење на батеријата додека го слушате. Нуди безжична конекција опсег од 10 метри (33 стапки)
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Номинална моќност : 3w*2
11. И, тоа го спречува од зрачењето на мобилниот телефон и влијаат на сослушување од страна Hands-Free функција во текот на pick-up повик. Без далечински управувач е потребно. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от или Fedex. Напојување : USB Напојување
10. Вградена литиум батерија : 3.
Помошни текст
Ти овозможува да игра други аудио извори, како MP3 или преносен DVD/CD плеер. Ништо физички да се поврзете или клупа.1; Поддржува Bluetooth со A2 DP, AVRCP, Слушалки и Слушалки профили
4.

Детали

Поддршка СТАН:
No
Поддршка Apt-x:
No
Репродукција Функција:
Никој
Број На Модел На:
WBM2258
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
IWISTAO
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
комуникација:
Bluetooth
Звучник Тип:
Преносни
Функција:
Функција На Телефонот
екран:
No
Батеријата:
Yes
Гласовна Контрола:
No
Кабинетот Материјал:
Пластични
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Извор На Енергија:
Батерија,DC
Вграден Микрофон:
Yes
PMPO:
5W
Интерфејс Тип:
ПОМОШЕН
Звучник Тип:
Мини
Безжична Тип:
Bluetooth
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Свеж

Избор на клиенти