.

.

New
TRANSCTEGO Bluetooth звучници LED дишење светилка водоотпорен Bluetooth аудио мали звучници FM радио јазик отворено

TRANSCTEGO Bluetooth звучници LED дишење светилка водоотпорен Bluetooth аудио мали звучници FM радио јазик отворено

DEN 1382.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.


Спецификација
Интерфејс тип : USB
Капацитетот на батеријата : 650 MAH
Зачестеност одговор опсег : 60 Hz-15 KHz
Излезна моќност : 5 W
Сигналот-на-noise ratio > 75d B
Напојување, изградена во литиум батерија
Игра за 8 часа долго
Постои далечина од 10 метри
Функција анти падне, повик на функција, dustproof, водоотпорен, гласовен потсетник, радио, ПРЕДВОДЕНА атмосфера светилка операцијата на владата, копче за ракување, погодна за општа употреба
Игра формати : WAV, MP3, WMA
Школка материјал пластика
Говорник на вредноста копчето
Дали имате радио функција?
Материјал : ABS
Изглед големина 85*67 mm
Производ тежина 0.32 KG
Пакување вклучени
1 x говорникот
1 x usb кабел
1 x упатство

Детали

Поддршка СТАН:
No
Поддршка Apt-x:
No
Водоотпорен:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Пластични
Репродукција Функција:
MP3,Радио
Извор На Енергија:
AC,Батерија,DC
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
комуникација:
Bluetooth
Звучник Тип:
Преносни
Функција:
Функција На Телефонот
Канали:
1
екран:
No
Број На Модел На:
bluetooth звучник
Гласовна Контрола:
No
Батеријата:
Yes
Кабинетот Материјал:
Пластични
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Wi-Fi Музика:
Spotify
Излезна Моќност:
5W
Бренд Име:
TRANSCTEGO
Вграден Микрофон:
Yes
Фреквентен Опсег:
200Hz-15KHz
PMPO:
5W
function1:
bluetooth звучник преносни
function2:
bluetooth водоотпорен звучник
function3:
bluetooth звучници fm радио
function4:
преносни звучници со subwoofer
Function5:
безжична bluetooth звучник
комуникација:
Безжичната
Говорникот Структура:
Запечатени
Говорникот Класификација:
Woofer
Интерфејс Тип:
USB
Безжична Тип:
Bluetooth
Свеж

Избор на клиенти