.

.

New
100x solderless РКА Машки Конектор Злато Позлатен Аудио Приклучок Адаптер Спојка

100x solderless РКА Машки Конектор Злато Позлатен Аудио Приклучок Адаптер Спојка

DEN 1574.00
DEN 1967.52

Стока
Достапно.

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција и тест секој производи пред пратката .но, Русија и Бразил се малку бавно , можеби треба 20-90 дена . Повратни информации Вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој . Нашата гаранција не ги покрива за кој било производ што се оштетени од страна на купувачот во ред работата . Ние во голема мера го цениме вашата 5 Ѕвезди Позитивни Повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги . Повеќето наредби можат да пристигнат на 15-35 дена за сите земји од Кина пост . Ние ќе плати еден начин се врати превозот цена од нас да ви за време на првата приемот месец ,инаку купувачот треба да се плати и превозот цена . Ако најдете било какви проблеми со цел , само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство .купувачите треба да се одговорни за било царински давачки или ДДВ се наплаќа . За царина проблем ,наредби ќе биде испратен како ПОДАРОК . Испорака Обично нарачки се испраќаат во рок од 3 работни дена ,ве молиме бидете сигурни да го напушти телефонски број . Ако не примате нарачка во рок од 45 дена , ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации . Ние ќе го испрати предметот вратам на вас како е можно поскоро откако ќе го добие поправка направено .
Можеби ќе сакате | (ве Молиме кликнете на објектот е страница за тековната цена, ако подолу АД попуст цена истечен .

Детали

Бренд Име:
Gakaki
Приклучок Тип:
US
Тип На Објект:
Видео Конвертор
Број На Модел На:
A094ZH
Големина:
N/A
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пакет на Квантитетот:
100 компјутери
Свеж

Избор на клиенти