.

.

New
HDMI Мека Кабел Тип Права Женски Машки Тип C Мини Директно Flex Супер Меки Рамен Лента Кабел-40CM/50CM/60СМ/80СМ/100CM

HDMI Мека Кабел Тип Права Женски Машки Тип C Мини Директно Flex Супер Меки Рамен Лента Кабел-40CM/50CM/60СМ/80СМ/100CM

DEN 895.00
DEN 895.20

Стока
Достапно.

0 M M во парк, за други должина, ние може да прилагодено за вас.4 Поддржани Резолуција : до 4 K UHD Должина : 40 CM/50 CM/60СМ/80СМ/100 CM Изборен Тип : HDMI Тип Стандард Директно Женски HDMI Тип C Мини Директно Машки Тежина : 10g (0. Роботот / Индустриски / Проектирање / Корисна терминал / Забава
11.6 M 0,7 Метри 0. На флексибилна лента кабел обезбедува минимум вирус на gimbal (камера стабилизатор) функција. AV опрема / Медицинска опрема / Дигитални мерни инструменти
Производ Фото :
.
Опис на производот Премиум ултра тенок HDMI кабел дизајниран за лесна тежина и ограничен простор апликации.1 М е бела (со двојно-страна заштитените делови), и кабел над 0. Т oy за деца
13. Стандард Права HDMI Женски Мини Тип C Директно Машки HDMI Мека Рамен Сигнал Кабел GH4 Gopro3 A6000 Z15 Z1400 Спецификации : Боја : Црна HDMI Верзија : 1. Автомобил електроника
1 2.HDMI Мека Кабел Тип Права Женски Машки Тип C Мини Директно Flex Супер Меки Рамен Лента Кабел-40 CM/50 CM/60СМ/80СМ/100 CM
Кога ќе се направи испитување, ве Молиме контактирајте со нас за прецизна спецификација, на овој начин, ние ќе работат на цената за вас. Smart телефон / Мобилен Телефон
3. Машки или Женски
3. Ние се обезбеди Стандарден HDMI конектор (Директно / Десен Агол), Мини HDMI конектор (Директно / Десен Агол), Micro HDMI конектор (Директно / Десен Агол). Дигитална камера, како што се DJI
10. Ултра тенка лента кабел дизајн уникатно го одделува овој кабел од остатокот на пазарот.

Детали

Должина на кабел:
40CM, 50CM, 60CM, 80СМ, 100CM
Големина:
40CM/50CM/60CM/80CM/100CM Optional
Бренд Име:
FLA
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
HDMI Кабел Лента
Тип:
Мини HDMI Тип В Машки да се Прави Тип Женски
Материјал:
Метал Злато Позлатен/Бакар
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Супер Меки HDMI Кабел
Свеж

Избор на клиенти