.

.

New
12V 2.1*5.5 мм DC Моќност Машки Plug Џек Адаптер Кабел Конектор Приклучок за видео надзор Безбедносна Камера систем Додатоци LED Светло

12V 2.1*5.5 мм DC Моќност Машки Plug Џек Адаптер Кабел Конектор Приклучок за видео надзор Безбедносна Камера систем Додатоци

DEN 171.00
DEN 213.60

Стока
Достапно.

1 mm
* Надворешен дијаметар на приклучокот : 5. Цена на производот не вклучуваат увозни давачки или било каква дополнителна такса.5" долго, 0. Купувачи се одговорни доколку производот е да се врати или да се спроведе од страна на купувачи прилагодено за ограничувања причини. Документи како што се фактура и слично, нема да се испрати со пакетот, освен ако тоа не е се бара од страна на купувачот. Ако производот се потребни никакви посебни документ во вашата земја или треба да се опише со одредена вредност, ве молиме да се бараат во тоа однапред.
* Ова видео надзор Камера DC Моќ Конектор ќе обезбеди одлична конекција.
За scammers ние ќе ги обезбеди сите докази и да известуваат за нив да aliexpress, што ќе резултира во купувачот е суспендиран или раскинат сметка.Но, ние може да им помогне на купувачите обезбедување на производот фактура, или било кој друг документ и информации купувачи треба да се расчисти на сопствена, па ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.55" широк, 0.
* Внатрешен дијаметар на приклучокот : 2.
Ние сме Кина Професионална Продукција ASECAM видео надзор Производителот ,во Ali Express Отвори Продавница Повеќе од 5 години Врвот Бренд ! Ве молиме да Оставите Позитивен Фидбек сите 5 Ѕвезди ,ако сте Задоволни Со Нашата објекти и Услуги.Но, Ако сеуште има било каков проблем, нашиот сомнеж, не двоумете се да не контактирате!! Ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.

Детали

Должина на кабел:
10PCS, 20PCS, 100PCS
Број На Модел На:
AS20N
Тип На Објект:
Кабли
Бренд Име:
ASECAM
Системи за видео надзор DC Моќност Џек:
Системи за видео надзор DC Моќност машки Џек Конектор
Надворешен Дијаметар:
5.5 мм
Свеж

Избор на клиенти