.

.

New
Нови и оригинални A9A26924 ACTI9 IOF Помошен Контакт Switch 240-415VAC 24-130VDC 50/60 Hz

Нови и оригинални A9A26924 ACTI9 IOF Помошен Контакт Switch 240-415VAC 24-130VDC 50/60 Hz

DEN 720.00

Стока
Достапно.

Нов и оригинален A9 A26924 ACTI9 IOF Помошен Контакт Switch 240-415 VAC 24-130 VDC 50/60 Hz
Произведено во КИНА

Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. IGBT МОДУЛ.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
2.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
3. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
4.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. 2. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www.aliexpress.com/store/2065120

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
Помошен Контакт Префрлате
Гаранција:
1
Број На Модел На:
A9A26924
сертификација:
CCC,RoHS
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти