.

.

New
1N/О+1N/C долга Рачка Knob 2 Положба Еден Изберете Селектор Switch LAY37(Y090)-11XB/23 Пролет се Врати Mouting Дупка 22mm

1N/О+1N/C долга Рачка Knob 2 Положба Еден Изберете Селектор Switch LAY37(Y090)-11XB/23 Пролет се Врати Mouting Дупка 22mm

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


1 N/О+1 N/C долга Рачка Knob 2 Положба Еден Изберете Селектор Switch LAY37(Y090)-11 XB/23 Пролет се Врати Mouting Дупка 22mm

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
LAY37(Y090)-11XB/23
Свеж

Избор на клиенти