.

.

New
3pins 3 positon фен прекинувач, три брзини вклучите,се повеќе се префрла со рачка

3pins 3 positon фен прекинувач, три брзини вклучите,се повеќе се префрла со рачка

DEN 1056.00

Стока
Достапно.


3pins 3 positon фен прекинувач, три брзини вклучите,се повеќе се префрла со рачка

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year
Свеж

Избор на клиенти