.

.

New
6*6*4.3 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15MM притисни копче на копчињата / светлина на допир се префрлите microswitch 4PIN хоризонтална тип

6*6*4.3 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15MM притисни копче на копчињата / светлина на допир се префрлите microswitch 4PIN хоризонтална

DEN 211.00
DEN 211.20

Стока
Достапно.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот
(Спецификација на ТАКТИЧНОСТ switch Серија)
Температура : -25°~+-85°C
Номинална Оптоварување : DC12 V 0.1 А
Контакт Отпор : =100 MΩ
Живот : 100000 пати

Детали

боја:
H4.3, H5, H6, H7, H8, H9, H10, H11, H12, H13, H14, H15
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Свеж

Избор на клиенти