.

.

New
црвени и зелени не-Копче за заклучување на копчињата / притисни копче за префрлање инсталација дупка:10мм ДС-213

црвени и зелени не-Копче за заклучување на копчињата / притисни копче за префрлање инсталација дупка:10мм ДС-213

DEN 576.00

Стока
Достапно.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот

Детали

боја:
Зелена, Црвена
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Свеж

Избор на клиенти