.

.

New
црвена и зелена авто-заклучување Копчето за вклучување / притисни копче за префрлање инсталација дупка:12mm PBS-11A

црвена и зелена авто-заклучување Копчето за вклучување / притисни копче за префрлање инсталација дупка:12mm PBS-11A

DEN 528.00

Стока
Достапно.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот

Детали

боја:
Зелена, Црвена
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Свеж

Избор на клиенти