.

.

New
16A 250V 31*беа 25,5 mm 6P 3T rockey вклучите / Брод прекинувач со светлина

16A 250V 31*беа 25,5 mm 6P 3T rockey вклучите / Брод прекинувач со светлина

DEN 643.20

Стока
Достапно.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Гаранција:
1
Свеж

Избор на клиенти