.

.

New
4*4*1.5 мм SMD притисни копче на копчињата / светлина на допир се префрлите microswitch

4*4*1.5 мм SMD притисни копче на копчињата / светлина на допир се префрлите microswitch

DEN 480.00

Стока
Достапно.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот
(Спецификација на ТАКТИЧНОСТ switch Серија)
Температура : -25°~+-85°C
Номинална Оптоварување : DC12 V 0.1 А
Контакт Отпор : =100 MΩ
Живот : 100000 пати

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Свеж

Избор на клиенти