.

.

New
16MM се Префрлат на Авто-заклучување Круг индикатор 5A 220VAC DPDT (2a+2b не ПРЕДВОДЕНА ) K16-312 DIP6 Врвот црвена боја нови и оригинални

16MM се Префрлат на Авто-заклучување Круг индикатор 5A 220VAC DPDT (2a+2b не ПРЕДВОДЕНА ) K16-312 DIP6 Врвот црвена боја нови

DEN 624.00

Стока
Достапно.


16 MM се Префрлат на Авто-заклучување Круг индикатор DPDT (2a+2b не ПРЕДВОДЕНА ) K16-312 Врвот црвена боја нови и оригинални
работен напон : 12 VDC 24 VDC 220 VAC 110 VAC можете да ја пораката за мене.
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Гаранција:
една година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
K16-312
Карактеристики:
Авто-Заклучување
Свеж

Избор на клиенти